logo

Medycyna estetyczna

Zadbaj o swoje piękno i zdrowie z naszymi usługami medycyny estetycznej. Oferujemy szeroki wybór zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

01

Toksyna Botulinowa – Pozwól swojej skórze odzyskać młodzieńczy wygląd dzięki zabiegom z użyciem toksyny botulinowej. Zabiegi te są nieinwazyjne, skuteczne i zapewniają szybkie rezultaty, pomagając zminimalizować i zapobiegać powstawaniu zmarszczek mimicznych.

02

Stymulatory Tkankowe – Nasze stymulatory tkankowe pomagają w regeneracji skóry, stymulują produkcję kolagenu, co prowadzi do poprawy jej jędrności, elastyczności i ogólnego wyglądu.

03

Kolagen – Zabiegi z kolagenem to doskonały sposób na odmłodzenie i ujędrnienie skóry. Wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty, które uzupełniają naturalne zasoby kolagenu w skórze, zwiększając jej jędrność i elastyczność.

04

Mezoterapia – Dzięki naszym zabiegom mezoterapii możemy dostarczyć skórze potrzebne składniki odżywcze bezpośrednio tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Jest to skuteczny sposób na zwalczanie takich problemów skórnych jak cellulit, trądzik, przebarwienia czy utrata jędrności.

06

Fibryna – Nasz autologiczny koncentrat fibryny pomaga w naturalnym procesie gojenia i regeneracji tkanek, promując zdrowie i piękno skóry.

05

Osocze Bogatopłytkowe – Wykorzystując moc Twojej własnej krwi, nasze zabiegi z osoczem bogatopłytkowym promują naturalną regenerację skóry, co pomaga w walce ze starzeniem, bliznami i utratą włosów.

07

Wypełniacz – Z naszymi wypełniaczami możesz łatwo i bezpiecznie poprawić kontury twarzy, dodać objętość ustom lub zmniejszyć głębokość zmarszczek.

Cennik usług
 • TOKSYNA BOTULINOWA

  korekta za 2 tygodnie w cenie

  450 ZŁ
 • STYMULATORY TKANKOWE
  600 - 800 ZŁ
 • KOLAGEN
  500 ZŁ
 • MEZOTERAPIA
  200 - 500 ZŁ
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
  500 ZŁ
 • FIBRYNA
  500 zł
 • WYPEŁNIACZ

  za 1 ml

  800 ZŁ
Godziny otwarcia
Pn, śr, czw 14:00 - 18:30
Pt 08:00 - 13:00
dentysta Jastrzębie Zdrój

Twój gabinet dentystyczny, w którym najważniejszym priorytetem jest dbanie o Twój zdrowy uśmiech. 

ADRES
ul. Golasowicka 4
43-252 Pielgrzymowice​
koło miejsc. Jastrzębie Zdrój
MAPA

© 2021 All rights reserved. Indywidualna Praktyka Dentystyczna Agnieszka Duda-Nawrocka

Scroll to top Call Now Button